Mondom nincs kihúzva, de jobban rá kéne hangolódni. Ha most nem is, akkor majd tavasszal. Az első részt is valami évközi akcióban zsákoltam be.Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dishonored 2
Fasza év volt ez, de becsúszott pár rossz élmény. Division blöe, Mafia 3-mal jól beszoptam, Titanfall 2-t végül is nem bánom, de ezért az árért valamivel többet vártam volna. Kicsit ennél is ettől tartok. 13k ért 10en-10en óra (ugye Emily és Corvo is) mondjuk nem olyan rossz, de kérdés, hogy lesz e annyi. Úgyis lopakodva mennék, ami alapból rádob pár órát. Egy Civnél viszont alsóhangon 150-200 óráról indulunk.
Mondom nincs kihúzva, de jobban rá kéne hangolódni. Ha most nem is, akkor majd tavasszal. Az első részt is valami évközi akcióban zsákoltam be.
Mondom nincs kihúzva, de jobban rá kéne hangolódni. Ha most nem is, akkor majd tavasszal. Az első részt is valami évközi akcióban zsákoltam be.Csak a további félreértések elkerülése végett megjegyezném, hogy nagyot zuhannál a szememben, ha pont ezt a játékot hagynád ki... Ha a DA/GoT teljesítményedet nem tekinteném akkor végérvényesen leírnálak!

De most komolyan, Civ vs Dishonored? Ennek egyértelműen utóbbinak kell lennie. Első részt meg gyilokjáró módjára talán 6 óra alatt le lehet tudni, ha nagyon kell az újrajátszás. (Bár tény, hogy egy 12 órás lopódzkodós és egy néhány órás gyakós végigjátszás együtt adja a teljes élményt.)


De most komolyan, Civ vs Dishonored? Ennek egyértelműen utóbbinak kell lennie. Első részt meg gyilokjáró módjára talán 6 óra alatt le lehet tudni, ha nagyon kell az újrajátszás. (Bár tény, hogy egy 12 órás lopódzkodós és egy néhány órás gyakós végigjátszás együtt adja a teljes élményt.)

Man literally too angry to die
Nálam úgy néz ki, hogy kimarad, bár még nincs teljesen eldöntve. Az a baj, hogy előtte kéne újrázni az első részt, de az a megjelenésig már nem jön össze. Elcsábulós, be nem tervezett vétel kategóriában lehet inkább a Civ6-ra kéne lecsapni.
Az lesz a vége, hogy most már ezt sem fogom kihagyni... Végül is év elején, kisebb késéssel sikerült pótolnom az elsőt, és bizony lopakodós fps megközelítéssel, erős Thief érzést keltett, amit ugye jó dolog
Ezzel igazából cseppet sem foglalkoztam eddig, de nyilván nem is baj... így a történetből nem tudok semmit feleslegesen, játékmenetre meg nyilván még több ugyanabból, ami nálam szintén nem szokott probléma lenni, ha az "ugyanaz" már eleve minőségi volt első körön is.
Mondjuk ez a 60 giga durva... idén már sokadig játék 50 felett, lassan jobb lesz hozzászokni. De legalább Steamen lehet normálisan töltögetni, nem úgy mint a 80gigás Gears4-et a fos MS Store-ból, ami képes lenne újraindítás után a töltést is elölről kezdeni...
Ezzel igazából cseppet sem foglalkoztam eddig, de nyilván nem is baj... így a történetből nem tudok semmit feleslegesen, játékmenetre meg nyilván még több ugyanabból, ami nálam szintén nem szokott probléma lenni, ha az "ugyanaz" már eleve minőségi volt első körön is.
Mondjuk ez a 60 giga durva... idén már sokadig játék 50 felett, lassan jobb lesz hozzászokni. De legalább Steamen lehet normálisan töltögetni, nem úgy mint a 80gigás Gears4-et a fos MS Store-ból, ami képes lenne újraindítás után a töltést is elölről kezdeni...
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]