Pedig a langos mint a pofon megfeleloje eleg ismert, legalabbis mifelenk (beteriti a kepedet). Csodalkozom hogy legalabb a trollfocin nem talalkoztal meg vele.
Pedig csak azért kattintottam, mert ez szerepelt a címben, erre csak simán pofozkodtak, ami az ukrán parlamentben amúgy tényleg majdhogynem mindennapos. Vagy már nem emlékszem eléggé a Bud Spencer-antológiára, és ott nevezték valamelyik részben az ökölcsapást lángosnak?...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.