28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Pedig a langos mint a pofon megfeleloje eleg ismert, legalabbis mifelenk (beteriti a kepedet). Csodalkozom hogy legalabb a trollfocin nem talalkoztal meg vele.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

szbszig
szbszig [33649]
Lángosok?!...

Pedig csak azért kattintottam, mert ez szerepelt a címben, erre csak simán pofozkodtak, ami az ukrán parlamentben amúgy tényleg majdhogynem mindennapos. Vagy már nem emlékszem eléggé a Bud Spencer-antológiára, és ott nevezték valamelyik részben az ökölcsapást lángosnak?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat