Mondjuk ennyi erővel nem csak a szervezőket, hanem a szervezőket folyamatosan ekéző baloldali sajtót is elő lehetne venni, mert az Indexen például ez volt valamelyik nap hosszú ideig a címlapkép. És hát így egymagában, kiragadva olyan sokkal ez sem jobb szerintem, mint a fenti...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.