28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOBA stílust keveri a PUBG túlélőelemeivel a Prime Arena [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

vandorr
vandorr [65]
Jelentkeznék. Master X Master (MXM) tetszik legjobban a moba-k közül.

Vissza

Fórumszabályzat