28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOBA stílust keveri a PUBG túlélőelemeivel a Prime Arena [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Narugykivi
Narugykivi [1]
Eddig a Heroes of the Storm fogott meg a legjobban, de szívesen kipróbálnám ezt is. Főleg úgy, hogy a PUBG és a battle royal játékok közel állnak a szívemhez, nagyon kíváncsi vagyok mit sikerült ebből ötvözni.

Vissza

Fórumszabályzat