28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Red Dead Redemption 2 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Pont megjelenés másnapján dolgoztam, volt időm végigolvasni a guide book-ot hozzá. Így már azért sokkal bátrabban tudtam folytatni, hogy volt némi elképzelésem mindenről. Porfogónak kicsit drága, de nagyon szép és vaskos kiadás. Jól mutat a polcon.
Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Jó game ez, csak a szokásos Rockstar-os irányítást kellett kicsit szoknom. A menürendszert kicsit nehezen ismertem ki, de minden új játéknál így van. Jó kis vadnyugat szimulátor lett 2 óra játék után mondom én ezt, majd még csapatom, csak már aludni kéne.

Vissza

Fórumszabályzat