Elnézést a nem ide illő témáért de, hogyan tudnék létrehozni az adás vételi csoportba fórumot? Mert szeretnék hirdetni, de csak egyéb hirdetőkhöz tudok hozzászólást írni. Nagyon köszönöm a segítséget, és lehet csak én vagyok vak...

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
