Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Okosórák
You mean... "azt kívánja meg az alkarom"
Idő közben -baráti javaslat okán- van két új belépőnk a mezőnybe:
- Amazfit Stratos
- Amazfit GTR
Ezen két óra inkább a sport vonalra erősít, de egyben az elegáns megjelenés is megoldható egy bőr szíjjal, ha azt kívánja meg az alkalom.
Anyja popóját, hogy ilyen macerás egy órát kiválasztani.

- Amazfit Stratos
- Amazfit GTR
Ezen két óra inkább a sport vonalra erősít, de egyben az elegáns megjelenés is megoldható egy bőr szíjjal, ha azt kívánja meg az alkalom.
Anyja popóját, hogy ilyen macerás egy órát kiválasztani.


Ha lesz egy kis időd, akkor kérlek szedd már össze nekem azokat a negatív tapasztalataidat, ami miatt ma már nem vennéd meg ugyanezt az órát. Előre is köszi!
Sztorim: Vettem használtan egy Amazfit Pace-t, de 3 nap után rájöttem, hogy sosem leszünk barátok*, viszont maga a tudat, hogy van egy ilyen eszközöm, amivel tudom a futásaimat monitorozni, nagyon nagy segítség lenne számomra.
Most jelenleg a Watch GT-t néztem ki magamnak, de még hezitálok.
*Az eladó srác halál korrekt; vissza is veszi tőlem árában. Mondta, hogy amúgy is biztosított nekem próba időszakot, plusz van még az eszközére jelentkező rajtam kívül is.
Sztorim: Vettem használtan egy Amazfit Pace-t, de 3 nap után rájöttem, hogy sosem leszünk barátok*, viszont maga a tudat, hogy van egy ilyen eszközöm, amivel tudom a futásaimat monitorozni, nagyon nagy segítség lenne számomra.
Most jelenleg a Watch GT-t néztem ki magamnak, de még hezitálok.
*Az eladó srác halál korrekt; vissza is veszi tőlem árában. Mondta, hogy amúgy is biztosított nekem próba időszakot, plusz van még az eszközére jelentkező rajtam kívül is.
Nekem egy Huawei Watch GT-m van, futáshoz-sporthoz vettem legfőképp, nem volt szempont a telefonálás, viszont a közel 3 hetes üzemidő nagyon nagy érv mellette. Leginkább GT 2-re fogok váltani. Nagyon gondolkoztam a Galaxy Watchon, de nem használtam volna ki, viszont a tekerős része nagyon pöpec tényleg.
Az utód Watch Active 2 szerintem elbaszott lett az érintőképernyős tekeréssel, remélem, visszaáll a samsung erre a megoldásra.
Alvásmonitorozás amúgy a legváratlanabb cucc benne, nekem nagyon sokat segít az alvásminőség javításban az, hogy előbb felkelt, ha úgy jön ki az alvásciklusom, azt nem tudom, hogy a Samsung hogy teljesít ezen a téren.
Az utód Watch Active 2 szerintem elbaszott lett az érintőképernyős tekeréssel, remélem, visszaáll a samsung erre a megoldásra.
Alvásmonitorozás amúgy a legváratlanabb cucc benne, nekem nagyon sokat segít az alvásminőség javításban az, hogy előbb felkelt, ha úgy jön ki az alvásciklusom, azt nem tudom, hogy a Samsung hogy teljesít ezen a téren.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 14:13
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [7]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]