28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Roy12
Roy12 [11]
Üdv, a Politika - az egyetlen ilyen célú topic a Dome-on egy McCla@ne nevű felhasználo szerintem megsértette a szabályzatot:

Idézem a Fórumszabályzatból:

"Fórumunkon tilos:
mások vallási/faji/egyéb nézeteinek sértése"

Nos én úgy vélem a mai nap 13:56kor elküldött hozzászólása ezt a szabálypontot megszegi. Köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat