Anno volt egy srác, még mentorálta is, hogy hogyan kellene kommunikálni emberekkel, de 2 hét után feladta ő is. Van az, akinek el kell engedni a kezét és csak kibaszni innen.A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Anno volt egy srác, még mentorálta is, hogy hogyan kellene kommunikálni emberekkel, de 2 hét után feladta ő is. Van az, akinek el kell engedni a kezét és csak kibaszni innen.A kibaszás társas játék, sose feledd.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”