28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az a baj, hogy de, van gond, nem is kicsi. Ez a srác már tizenx éve ezt csinálja rendszeresen, a forgatókönyv mindig ugyanaz. Oké, a modik cserélődtek, nem biztos, hogy csuklóból felismerik roykát, de ő egyszerűen menthetetlen. Anno volt egy srác, még mentorálta is, hogy hogyan kellene kommunikálni emberekkel, de 2 hét után feladta ő is. Van az, akinek el kell engedni a kezét és csak kibaszni innen.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
A SW spoiler akción kívül semmi gond, sajnos rengeteg ilyen ember van mióta bezárták a Lipótot...
subject17
subject17 [7046]
Ezt én sem értem, ma is feljöttem megszokásból és csak azt látom hogy sokadik nickkel ugyanaz a kretén még mindig. Elveszi a kedvemet hogy bármelyik topikba is belenézzek.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat