28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Na jó, de a bannolás azért ne a fiókra vonatkozzon, hanem a mögötte lévő felhasználóra, és akkor máris nincs mérlegelnivaló - sokszorosan kiérdemelte a bannt. Ez most kb. olyan, hogy jó-jó, múltkor a piros pulcsidban voltál Hasfelmetsző Jack, de most a kékben belezted ki azt a prostit, szóval nem láttunk semmit, jó?

Bevallom, nem olvastam el most semmi FAQ-ot meg szabályzatot, hogy mire vonatkoznak a szabályok a fenti értelmezésben, de na, értjük mire gondolok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Sityi
Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat