28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

dzsud
dzsud [1464]
Máshol ez egyébként úgy megoldott, hogy a felhasználót letilthatod. Ebben az esetben sem privát üzenetet nem kapsz tőle, sem a hozzászólásait nem látod (ő a tiedet igen, de ez téged már nem érdekel). Nyilván ez fejlesztői kapacitást igényelne, ráadásul csak regisztrált tagok számára van értelme (aki reg nélkül olvas bele a fórumba, így is belefuthat egy túl sokáig pusztító spoilerbe) szóval marad a hozzászólások negligálása.
dzsud
dzsud [1464]
Így igaz. A regisztráció szabad, legfeljebb egy eldobható e-mail fiókot kell kreálnia minden alkalommal. Szóval egy ilyen fórumon eleve semmi értelme a bannak, az egyetlen járható út a hozzászólásainak figyelmen kívül hagyása lehet.

Vissza

Fórumszabályzat