28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Kívánom, hogy 24/7-ben ennek a kreténnek a hozzászólásait olvasgasd! Titeket minősít, hogy ennyit tudtok ellene tenni és igenis zavaró hogy bármelyik topikban debil fas*ságokkal jön ugyanaz aki már kb. 5x tiltatta ki magát innen!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Sityi
Sityi [1641]
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Miért kell pár havonta visszatérő idióták esetében addig várni amíg tombolni kezdenek és szétk*rják a fórumot?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat