Kívánom, hogy 24/7-ben ennek a kreténnek a hozzászólásait olvasgasd! Titeket minősít, hogy ennyit tudtok ellene tenni és igenis zavaró hogy bármelyik topikban debil fas*ságokkal jön ugyanaz aki már kb. 5x tiltatta ki magát innen!
Amíg nem sérti a szabályzatot, sokat nem tudunk tenni. Ráadásul a politikai fórum pont a téma érzékenysége miatt egyfajta homokozó / feszkólevezető / gőzkieresztő is. Amíg nem kezd tombolni, addig nem nagyon van okunk lépni. Az az SW spoilerezés nagyon aljas dolog volt, okultunk belőle, figyelünk.