28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

stormtrooper25
stormtrooper25 [2]
Látom, lendületben vagy.

Nos, felhívnám a figyelmed, hogy ez nem McCl@ne kedvencei fórum [csináljak neked egy ilyet?], azaz nem fog mindenki bólogatni amikor a te véleményed hozod szóba.

Nem hiszem, hogy a többségnek kéne hozzád alkalmazkodni.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Vegyetek lajstromba mindent, amit szeretek (vagy összeírom valamikor), és ha módszeresen azok ellen ugatni kezd valaki, mehet is rá a sintér egyből. Az sem baj, ha nem ő az, senkiért nem kár, aki szerint 2|10 A szikla

Respect is not given. It's taken.

Sityi
Sityi [1641]
A hozzászólásait töröltem, a felhasználót magát nem tudom. Sajnos nem olyan egyszerű szűrőt írni - mi alapján tudnánk szűrni, ha ő jön?

Vissza

Fórumszabályzat