28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1641]
A recap valakinek szólt. Csak a nyílt levél formátumát használtam.

@LordMatteo: Azért szoríts nekem is egy kis helyet azon a piedesztálon - nekem is sikerült valahogy belegázolnom a lelkivilágába, csak az inkriminált hozzászólást megszerkesztettem anno, mert minősíthetetlen hangnemben próbált meg többek között a fizika törvényeivel vitatkozni. Ha nem úgy és nem abban a stílusban válaszolt volna, érdekes lett volna, mit és hogy lehet kihozni abból a helyzetből, mert természetesen én sem vagyok tévedhetetlen - de hát ez így akkor ennyi volt.

Vissza

Fórumszabályzat