28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Egy meccs halasztása azért nem a világ vége. És kicsit más, mint a "megint sok meccset fognak halasztani". Vasárnap pl. már játszik is a Fradi, a fatökű mlsz átrakta szombat helyett vasárnapra. Nahát, szemetek!

Igen, én is a Fradi család része vagyok bérletesként talán ez nem akkora túlzás.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
HalasztotTUNK? Te is játszottál? Nem károgtam, csupán nem tetszésemet fejeztem ki. Nem tatom etikusnak. Mondom ez az MLSZ fatökűsége. A személyeskedést meg hagyjuk please (károgásilag). Köszi!
Pyrogate
Pyrogate [21953]
Tavaly EL csoportkörben voltunk, EGYETLEN meccset halasztottunk el (plusz a debreceni is elmaradt, de az miattuk).
Ne károgjunk.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Ricsi1976
Ricsi1976 [2038]
Aki sportfogadott a Fradira, kaszált egy 10-es szorzót. Amúgy nem vagyok Fradis, de szép volt. Annak viszont nem örülök, hogy sok NB1-es meccsre halasztást fognak kérni. Kaptak is szombaton a DVTK ellen. Amúgy ez nettó az MLSZ hibája.

Vissza

Fórumszabályzat