28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

quervo
quervo [2161]
A "kapisgál"-t helyesen húzza alá, de a "kapiskál"-t is?
GeryG
GeryG [2379]
Nos, én magam sem tudtam erről, de mindig tanul az ember. Cím javítva.
Bár nem szoktam rá hagyatkozni, sőt, de a helyesírásból max kettes Word szerint kapizsgál. Azt nem húzta alá, a kapisgált igen... Hülye ez...

Vissza

Fórumszabályzat