28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Nem is... (na jó, most javítottam ki. )
neumark
neumark [2882]
Még mindig rosszul van kint.
GeryG
GeryG [2379]
Nos, én magam sem tudtam erről, de mindig tanul az ember. Cím javítva.
Bár nem szoktam rá hagyatkozni, sőt, de a helyesírásból max kettes Word szerint kapizsgál. Azt nem húzta alá, a kapisgált igen... Hülye ez...

Vissza

Fórumszabályzat