Az Odyssey-ben mindent tisztességesen kifarmoltam, az utolsó hajós upgrade-ig bezárólag. Itt azzal indítottam, hogy vettem irl pénzen egy nagy csomag alapanyagot, úgyhogy a fegyverzet fejlesztéssel problémám nincs.
Időnként már a bejárat felkutatása, láda szabaddá tétele, kulcs megkeresése körök is fárasztóak (mondjuk a százötvenedik alkalommal), de elvi szinten értékelem, hogy gondolkodásra kényszerítik a játékosokat.
A kicsi sárga pöttyöket én is elengedtem, csak a látható haladással járó wealthre/legendás cuccra hajtok, de sokszor már az sem, főküldetés, world eventek, elátkozott helyek, raidek, ezekkel bőven elfoglalom magam. Mindegy, lesz itt még DLC, addigra is maradhat pár alapjátékos felfedeznivaló.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Várható megjelenések – 2026. augusztus
- 2. Több mint adattároló: a QNAP TS-473A NAS
- 3. Cyberpunk diorámákat alkothatsz a Midnight Momentsben
- 4. Míg a világ a lemezes játékok eltűnésétől tart, a Ziggurat Interactive épp most jelentette be a majd’ 30 éves KKnD új dobozos kiadását
- 5. Felújítást kap a Croc 2 is, év végére várható a Kingdom of the Gobbos
Legfrissebb fórumtémák
- 16:27
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15146]
- 16:06
- Szét*** az ideg [5535]
- 21:53
- The Alters: Last Variable DLC teszt [hozzászólások] [6]
- 19:00
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [270]
- 13:06
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [88]
- 09:25
- Várható megjelenések – 2026. augusztus [hozzászólások] [21]
- 10:50
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1616]
- 12:44
- Hihetetlen hírek a nagyvilágból [4636]
- 09:46
- Filmsarok - mit láttál mostanában? [43442]
- 13:02
- Kiderült végre, hogy mikor jön a következő Aliens-játék, pontos dátumot kapott az Aliens: Fireteam Elite 2 is [hozzászólások] [1]
