Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Traileren is bemutatkozott a Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition [hozzászólások]
Igen. Nekifeküdhetnének a VI. - nak. Ez a rókáról 6 bőrt lehúzni már kicsit unalmas. De nem csak erre a stúdióra jellemző. Nyilván kevesebb befektetés, meg sokan így is bedőlnek, de azért a lóf@sznak is van vége.
RE2 és RE3 remake is mennyire komoly volt már!!! Én ezt biztosan kihagyom és az V-ből érkező feltuningolt változatot is. Várom a hatodik részt...........
A Resident Evil 2 a legjobb példa, talán jobb is, mint a Mafia.
A Diablo 2 is a noszatalgia-faktorra hajt, viszont ott úgy látom, hogy bár a játékmechanikákhoz nem nyúltak, de a grafika mondhatni "remake"-et kapott, nemcsak egy sima "remaster"-t. A Diablo 2-re majd jövőre lehet elcsábulok, a Diablo 3-al egy csomagban, mert ez utóbbi a nyílt bétán kívül kimaradt, nem emlékszem pontosan miért, de benne volt a "dark fantasy" érzetének a hiánya is, a hangulat. Ez a Resurrectedben benne van, szerintem ezt lovagolják meg, a negyedik rész meg valahol a kettő között lesz.
Viszont az első GTA 3D-s trilógia újrázása abszolút nem hatott meg, s bár a Vice City a kedvencem, egy ilyen reskin kevés ahhoz, hogy újra megvegyem, és nem, nem a grafika miatt, hanem a játékmechanikák valószínűleg nagyon rosszul öregedtek (remélem nem csak CJ fog tudni úszni
). Bár, hogy ne csak az új generációt védjem, megjegyezném, hogy a San Andreasban emlékeim szerint sokkal több kis minijáték kapott helyet az pl. V.-el szemben. Sőt, az V.-ből hiányoltam az éttermekbe valóbeülés lehetőségét, illetve, hogy a parton ott volt a "gyúrós" terület, szerintem kihagyott ziccer, hogy ezzel nem játszottak a készítők. Az SA-ban első dolgom volt rommá gyúrni és mindenhol tele tetoválni CJ-t, és félmeztelken mászkálni mindenhová - így adta a gangsta életérzés. 
A Diablo 2 is a noszatalgia-faktorra hajt, viszont ott úgy látom, hogy bár a játékmechanikákhoz nem nyúltak, de a grafika mondhatni "remake"-et kapott, nemcsak egy sima "remaster"-t. A Diablo 2-re majd jövőre lehet elcsábulok, a Diablo 3-al egy csomagban, mert ez utóbbi a nyílt bétán kívül kimaradt, nem emlékszem pontosan miért, de benne volt a "dark fantasy" érzetének a hiánya is, a hangulat. Ez a Resurrectedben benne van, szerintem ezt lovagolják meg, a negyedik rész meg valahol a kettő között lesz.
Viszont az első GTA 3D-s trilógia újrázása abszolút nem hatott meg, s bár a Vice City a kedvencem, egy ilyen reskin kevés ahhoz, hogy újra megvegyem, és nem, nem a grafika miatt, hanem a játékmechanikák valószínűleg nagyon rosszul öregedtek (remélem nem csak CJ fog tudni úszni
). Bár, hogy ne csak az új generációt védjem, megjegyezném, hogy a San Andreasban emlékeim szerint sokkal több kis minijáték kapott helyet az pl. V.-el szemben. Sőt, az V.-ből hiányoltam az éttermekbe valóbeülés lehetőségét, illetve, hogy a parton ott volt a "gyúrós" terület, szerintem kihagyott ziccer, hogy ezzel nem játszottak a készítők. Az SA-ban első dolgom volt rommá gyúrni és mindenhol tele tetoválni CJ-t, és félmeztelken mászkálni mindenhová - így adta a gangsta életérzés. 
Problem solved.
Ez meg... hát nem tudom. Oké, HD remaster, hurrá meg minden. Ez így egyértelműen a veterán játékosok fanservice-e lesz, mert a fiatalabb generáció rá se fog hederíteni. Az idősebbek meg nem tudom, tényleg ennyire erre vágynak?
Lehet, csak nekem nem jött át teljesen, hogy miért is lesz ez így jó, miért van rá szükség. De nyilván a hiba az én készülékemben van, hisz eleve a HD remasterek 99%-át nem tudom hová tenni, sima hardcore rajongók pénzlehúzásának tartom őket.
Ha már mindenképpen elő akarnak venni régi játékokat, én inkább a remake-eket jobban preferálom, lásd említett Mafia, de ide vehető a Resident Evil 2 is. Azokon látszik a munka, nincs lehúzás szaguk.
Ez meg... hát nem tudom. Oké, HD remaster, hurrá meg minden. Ez így egyértelműen a veterán játékosok fanservice-e lesz, mert a fiatalabb generáció rá se fog hederíteni. Az idősebbek meg nem tudom, tényleg ennyire erre vágynak?
Lehet, csak nekem nem jött át teljesen, hogy miért is lesz ez így jó, miért van rá szükség. De nyilván a hiba az én készülékemben van, hisz eleve a HD remasterek 99%-át nem tudom hová tenni, sima hardcore rajongók pénzlehúzásának tartom őket.
Ha már mindenképpen elő akarnak venni régi játékokat, én inkább a remake-eket jobban preferálom, lásd említett Mafia, de ide vehető a Resident Evil 2 is. Azokon látszik a munka, nincs lehúzás szaguk.
Ilyet még én sem láttam.
Ám, ha jól látom, akkor lehet én rontottam el. Átírtam a helyesírási hibát (monder, lásd első - modern, lásd a többi), és előtte is rákattintottam a küldés gombra, csak mivel nem csinált semmit, úgy véltem, még van időm átírni, átírtam, és katt, újra küldtem.
Ám, ha jól látom, akkor lehet én rontottam el. Átírtam a helyesírási hibát (monder, lásd első - modern, lásd a többi), és előtte is rákattintottam a küldés gombra, csak mivel nem csinált semmit, úgy véltem, még van időm átírni, átírtam, és katt, újra küldtem.
5x? 

Bármennyire is zseniálisnak tartom az RDR2-t és a GTA V-öt is imádtam, a "Mafia: Definitive Edition" valahogy egy kicsit többnek érződik. Igaz, nem ígértek "remake" verziót, de egyes modder próbálkozások is "ajánlottak" "majdnem" ennyit. Oké, valószínűleg teljes mellszéleséggel a háttérben folyik a munka a a GTA VI-on, és valószínűleg leesik majd az állunk, szóval ezt betudom egy kötelező körnek, mivel már régóta nyaggatják őket, hogy visszahozhatnák a klasszikus részeket a modern rendszerekre.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
