28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Traileren is bemutatkozott a Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
A Max Payne széria picit olyan a Rockstarnál mint Ubisoftnál a Splinter Cell. Valamiért jegelik, pedig kb mindenki imádná, ha visszatérne.
Fantomas86
Fantomas86 [10]
Pont ideje lenne a Max Payne 3-at is végre újra kiadni PS4-re mondjuk, azt a lépést valahogy kerülik, mint a tüzet

Vissza

Fórumszabályzat