Olyan szürke, semmilyen az egész. Pedig egy Terminator stratégiát megnéznék, méghozzá körökre osztottat, XCOM vagy Mutant Year Zero stílusban.Dark Archon
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Olyan szürke, semmilyen az egész. Pedig egy Terminator stratégiát megnéznék, méghozzá körökre osztottat, XCOM vagy Mutant Year Zero stílusban.Dark Archon
Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!