28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
74 éves volt, éppen a múlt héten töltötte be, már a kórházban. Szóval annyira azért már nem volt fiatal. Én is 36 éves vagyok most, apukám pedig még ennél is idősebb volt, amikor én születtem. Persze a mai világban ez nem feltétlenül kor, egy-két évtizedet még nyugodtan lehetett volna velünk.

Egyébként több kisebb-nagyobb problémája is volt már egy ideje. Az érrendszere és a belei sem voltak igazán rendben. Végül egy bélrendszerben kialakult fertőzés miatti vérmérgezés vitte el, aminek következtében aztán összeomlott a keringési rendszere. Ez a rövid és diplomatikus meghatározás. De azért itt az elmúlt másfél hónapban volt néhány nehezen értelmezhető fordulat meg félrekezelés az orvosok és a kórházak részéről. Na, azokról valóban nem szeretnék nyilatkozni.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

neumark
neumark [2882]
Őszinte részvétem! Te nagyon régi motoros vagy itt a fórumon. Teljesen felfoghatatlan, ha egy ilyen embernek hal meg egy közeli hozzátartozója, mint te. Nagyon sajnálom!

Megtudhatunk valamit arról, hogy apukád miért távozott el ennyire relatíve fiatalon? (Vagy ezt nem szeretnéd megosztani, ami természetesen érthető.)
szbszig
szbszig [33649]
Ma hajnalban, másfél hónapnyi kórházi kezelést követően elment apukám is örökre. Majdnem pontosan négy évvel mama halála után. Már csak anyukám maradt nekem...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Drága nagymamám ma délelőtt elaludt örökre. Tegnap este még láthattam, és tudtunk beszélni pár szót, de már nagyon fáradt volt. Én ma úgy sírtam az ágya mellett, mint még soha az életben. A szüleim mellett ő állt a legközelebb hozzám. Ő volt mindig otthon velem kicsi koromban, ő nevelt fel gyakorlatilag. De később is rengeteg időt töltöttünk kettesben például a Balatonon a nyári szünetekben. Végig velünk élt, még közel kilencvenévesen is főzött ránk mindennap, pedig már bottal járt szegény, és komoly fájdalmai voltak. Ilyen csodálatos nagymamát, mint ő volt, kívánni se lehet szerintem. Elmondhatatlanul fog hiányozni nekem és anyának is.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat