Egyébként több kisebb-nagyobb problémája is volt már egy ideje. Az érrendszere és a belei sem voltak igazán rendben. Végül egy bélrendszerben kialakult fertőzés miatti vérmérgezés vitte el, aminek következtében aztán összeomlott a keringési rendszere. Ez a rövid és diplomatikus meghatározás. De azért itt az elmúlt másfél hónapban volt néhány nehezen értelmezhető fordulat meg félrekezelés az orvosok és a kórházak részéről. Na, azokról valóban nem szeretnék nyilatkozni.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Nagyon sajnálom!
