28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Ez egy nagyon gonosz és időrabló játék Vagy legalábbis nem való maximalista gyűjtögetőknek. Bő 8 óra alatt jutottam el a sztoriban addig, hogy most következik majd a csata a Naboo-n. És van olyan kocka, ami kimaradt így is, mert hiába van scavengerem (vagy DLC vagy kód, már nem tudom), de nem engedi használni a képességeit, gondolom fel kellene oldani rendesen is.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat