28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Na, már csak az utolsó film van hátra, 82,53% a játék, 83óra alatt, így kb. meg is lesz a 100 óra Mondjuk vagy két este csak a side questeket csináltam, azért a sok felesleges, oda-vissza utazgatás egy idő után fárasztó tud ám lenni, de gondolom nem is úgy van ez tervezve, hogy bő 2,5 hét alatt maxolja ki az ember.

Azért az érezhetőm, hogy a játék erősen feltételezi, hogy a játékosok ismerik a filmeket. A 2-3 alatt is kapdostam a fejem, hogy most akkor mi is történik, ez a hetedik résznél fokozottan igaz volt. A nyolcadikból tegnap este megnéztem az Ezért volt sz@r változatot, így legalább nyomokban tudtam mi történik... Most szerintem megnézem az utolsóból ugyanezt, mert azon kívül, hogy visszajön az uralkodó arról se tudok sokat

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat