Azért nem kevés ez a majdnem 100 óra.
A küldetéseket nem nehéz kimaxolni, talán 3-4 olyan volt, amit kettőnél többször kellett végigjátszani, legtöbbször egy-két minikit volt, amihez vissza kellett menni, mert a sztoriban nem volt meg a hozzá való karakter.
A datacard nem tudom megvan-e már, de itt úgy működik, hogy megtalálod és te döntöd el mit veszel belőle. Szerintem adja magát a dolog, a szorzókon kívül a nyelv ami még hasznos, nem kell cserélgetni mindig a karaktereket, mindenki ismeri a közös nyelvet
És itt pedig találsz kódos karaktereket.
Feloldhatóak később is, de ha nincs DLC-d akkor nagy segítség az elején egy jó bounty hunter 
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...