A datacard esetén jó hír, amit írsz, ezért nem találtam akkor leírást, hogy a szorzósak melyik epizódokban vannak. Más segítséget nem használok egyelőre, ezt az egyet akartam csak megkeresni. De így szuper, hogy végre döntöm el, melyik modifier-re használom, mivel ahogy végignéztem, az általad is említett összes nyelv ismeretén és a szorzókon kívül a többi ilyen extra hasztalan és csak a bohóckodás célját szolgálja. Vagyis még egy talán hasznos lehet a gyűjtögetésnél, ami egy sebezhetetlen droidot ad. Ahogy írtam, még egy datacardom sincs, várom, hogy fel tudjam oldani a datacardokat észlelő képességem. Bár még csak a Tatooine-t jártam be, ott magamtól nem bukkantam rá.
Cheateket nem használok sohasem, szóval megvárom, míg a sztori szerint meglesz minden karakterem. Mivel időrendi sorrendben haladok, bounty hunter-em a 2. epizód közben kell hogy legyen Kamino után, hiszen ott lesz egy csata Jango Fettel, az pedig már nincs messze. Amitől viszont tartok, hogy scavanger-em (ami szintén brutál fontos lenne a gyűjtögetéshez) egészen az új trilógiáig nem lesz, hiszen Rey csak ott kerül a képbe... Márpedig a repüléssel elég sok minden elérhető lenne, anélkül pedig sok dolgot ki kell hagyni. De mindegy, úgysem célom a teljes 100%.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Azért nem kevés ez a majdnem 100 óra.