Nálam szerencsére olyan jellegű bug nincs, amit írsz, rögtön betölt és leszámítva Rey szövegét rögtön tudom folytatni a sztorit is. Egyetlen Windows-ba dobásom volt egyszer, de kb. 4 óra folyamatos játék után és szerencsére semmi nem veszett el, ha valamit begyűjtesz, azt valószínűleg abban a pillanatban menti. Olyan viszont már kétszer volt (ahogy írtam is), hogy nekem kellett Alt F4-el bezárnom, mert kép nélkül indult el egy cutscene, aztán meg egy sztori küldetés nem indult el és a funkciók fele nem működött, így a kilépés sem. Tegnap meg olyat is csinált, hogy Padmé láthatatlanul jelent a Naboo-ra visszautazás után és nem tudott semmit sem csinálni, átváltani lehetett róla, de kicserélni nem. Ezen is a kilépés és újra belépés segített. Egy lépegetőre felszállva pedig semmit nem láttam, olyan lehetetlen kameraállást kaptam és korrigálni sem lehetett a képet. Korábban pedig az első epizód utolsó sztoriküldetése volt bugos, ahol a kötelezően kilövendő repülőket nem számolta és így nem lehetett tovább menni. Szerencsére ez már teljesítés után freeplayben volt és a még hiányzó minikitekért mentem csak vissza, amik pont a küldetés első részében voltak, a kilépés után pedig megjegyezte őket és a cyber bricket is odaadta.
Azt pedig én sem értem, amit írsz is, hogyan kerülhetett így ki a végleges verzió, hogy minden egyes folytatáskor beadja az adott epizód főcímét. Szerencsére azonnal átkattintható, de tényleg nem értem, ez hogyan ment át a tesztelés során...
Szóval a végeredmény nagyon gáz a játék technikai frontján és ez amúgy azért szomorú, mert még így is elveszek benne és nem tudom abbahagyni. Simán lehetett volna ez a tökéletes LEGO játék, de ehhez le kellett volna rendesen tesztelni és újragondolni 1-2 koncepciót.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Viszont néhány helyen a repülést és a halóvetőt ki lehet váltani a jedi lebegtetés-droid kombóval, ez egyébként sok más helyen is hasznos megoldás. Főleg, hogy egyik mellékküldetésben fel lehet oldani egy droid fejvadászt is, akinek van grapple (meg a glidert pár helyen a DLC-s Mandalorian jetpackjével is ki lehet kerülni).