Tényleg elég szórakoztató a játék, bár egyre több a claim ezt claim azt, ilyen olyan reward track faszoskodás.
Meg azért szuper generic a sztori, illetve minden nagyon át lett emelve a Dio3-ból, innovációt nem tettek bele. De mobilos játéknak így is kiemelkedőnek tűnik, pc-n azért nem hiszem.
Boss után nem tudtam hazateleportálni, mert még nem töltöte le azt a részt
És 40 kbps-sel nem is fogja egy hamar. 21es a necrom, de benézek asszem egy monkra, hogy az milyen.I wish I could have known about the view from halfway down
Na majd holnap PC+TV kombó végre!!!
