28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Ma pötyögtünk vele haverokkal pár órát közösen. 27-es szintig jutottunk, mert ketten kezdtük, és mikor bejött a 3. játékos, akkor visszamentünk őt húzni.
Maradjunk annyiban, hogy ingyenes játéknak elég korrekt, only-PC játékként nem állná meg a helyét... a crossplay-t még nem próbáltuk.

Vissza

Fórumszabályzat