28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Remek kérdés. Főleg hogy undorító 720p körüli látványt nyújt. Nincs benne ultra textúra és felbontás állítási lehetőség sem.
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Ebben egyébként mi a franc 27GB? Gondoltam lehúzom gyorsan melóban, a munkahelyi gépre* és ránézek, annyit talán megér, de így most felejtős. Én videók alapján max 10nek tippeltem, tekintve, hogy a D3 foglal 17et... De például engem az egész nagymértékben emlékeztet a Darksiders Genesisre és az is csak 10.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat