Végül találtam neten infot, hogy sztori közben is szabadon váltható epizód, így a soron következő 3. helyett belevágtam a 7.-be. A terv az volt, hogy gyorsan végighaladok az elején addig, amíg feloldom Rey-t és a scavanger képességeket, a vége pedig az lett, hogy annyira magával ragadott a sztori és a sodrás, hogy végül elkezdtem felfedezni, gyűjtögetni a Jakku-n, majd Han Soloékat és ezzel a még hiányzó scoundrel karakterosztályt is feloldottam, végül elvittem a sztorit egészen a Takodanáig és megint hajnali 2-ig játszottam...

Ez a 7. epizód sokkal élvezetesebb, mozgalmasabb, jobbak a küldetések (pl. Han csempész hajóján tényleg volt ezúttal értelme a 2 csapatra osztott karaktereknek), mint az 1-2. epizód. Egy teljesen más játékélmény, de tényleg. Persze ebben benne van az is, hogy végre a Millenium Falconnal szelhetem az űrt, nah meg sikerült megvennem a 6-szoros szorzót, így összesen 48-as szorzóval már nagyon úgy vagyok, hogy szinte mindent megvehetek, de még azért a 8-asig gyűjtök és nem szórom a pénzt, hogy aztán tényleg bármit megvehessek bármikor (a 10-es szorzó már nem is lesz olyan fontos, így azt már hátrébb priorizálom).
Másrészt most már értem, a scavanger miért csak a tutoriallal együtt használható, ugyanis külön eszközkészlete van, ami itt szerezhető meg és egész más, összetettebb a kezelése, mint a többi karakterosztályé.
Mindenesetre innen vissza fogok térni a 3. epizódhoz és az időrendre, illetve az 1-2. epizódot is kimaxolom előtte, aztán végre nem kell már többet backtrackelnem az egyes helyszínekre és sztori-pályákra.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"