Igaz, nagyon karaktert kerestem és valamiért úgy tűnt a jelzések alapján, hogy a diszkóban lesz. Az biztos, hogy még nincs meg, mert amiket felajánlott a mentett jelszavak közül, egyik sem volt ide való. De ez így tényleg nettó köcsögség, hogy találjam meg egy nagyvárosban bármi támpont nélkül. Az ajtók mögötti területekre én is gondoltam, de annyi ajtó van a térképen, hogy fogalmam sincs, melyik mögött jártam már és melyik mögött nem, így van, ahova 3-adszor is betévedtem már, míg biztos van olyan is, ahova még egyszer sem. Zavaró, hogy ezekre nem lehet waypointot rakni és a HUD sem halványítja el, ha mondjuk teljesen kipucoltam a mögötte rejlő szobát.
És nem, nem haladtam előre szinte semmit, 22%-os teljesítésnél vagyok jelenleg is, mint 2-3 hete. Az utóbbi 2 hétben nem játszottam, mert elutaztam pünkösdre, hétköznapokon pedig bealudtam minden este. Így, hogy minden karakterem megvan, azt hittem sima liba lesz, de így is egy csomó dolog még locked státuszban van, meg a szintkülönbségek is bezavarnak nagyon a nyomkövetésbe és másik szintre vezetnek el. Ez utóbbi "feature" is kiidegelt Uscru Dsitricten, ahol tényleg van vagy 5 emeletnyi szint...
Jah meg ami még baromira zavar, hogy teljesen random, hogy mikor léphetek ki sztori módból és mikor nem. A 7. részt félbehagytam a scavanger és scoundrel karakterek feloldása után és vissza akartam térni az időrendhez, de előbb ki akartam maxolni az 1-2. epizód helyszíneit. És hiába utaztam bármely bolygóra, nem lépett ki a sztoriból és nem engedett karaktereket váltani, ráadásul az epizódok fülön is locked volt a Galaxy free play státusza. Aztán egyszer csak random engedett karaktert váltani és freeplayezni... De totál nem vágom most sem, hogy ez mitől függ.
Most kezdem el hétvégén a 3. epizódot, a 3. film újrázásával is nemrég végeztem és pont kapóra jött ez az Obi-Wan sorozat miatt. Mire az lemegy, addigra pont eljutok a 4. epizódhoz a játékban.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ez ugye leszűkíti a lehetőségeket, de annyi csavar van benne, hogy ez a kód egy épületen belül van az uscru negyedben. Valami boltban talán, arra már nem emlékszek pontosan. De az is lehet, hogy már meg is szerezted, csak a játék buta és nem adja be magától a kódot, neked kell tudni, hogy mi való oda. A konkrét ajtó neve valamilyen new lock.
