28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Én nagyon jól elvagyok azóta is, jelenleg paragon 13-on. Szinte egész napra van teendő. Ha meg épp nincs, akkor instában farmolok. PVP is jó móka, néha nyerünk is. Az az egy szerencséje, hogy olyan időszakban érkezett, amikor abszolút semmilyen megjelenés nem tud lázba hozni és szerintem a Stray-ig ez így is marad. Bár lehet beesik valami, amiről megfeledkeztem.
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Én egyedül elszenvedtem magam 31ig, de a végére már az álomkór kerülgetett. Ma már el se jutottam odáig, hogy elindítsam, a launchert elindítottam, de némi gondolkodás után inkább mást csináltam. Szegénykém csúnya is, buta is, egyszerű, mint a faék, de legalább cirka 30-40 percenként az arcomba tolja, hogy vegyek valamit. Meg kerülgethetem a többi játékost úgy, hogy én nem akarok partiban játszani. Nem az én játékom ez úgy érzem

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat