A másik dolog, ami nagyon zavar most már, az az, hogy miért nem pauzálódik le a játék akkor, amikor a menüben tevékenykedem? A Sith-ek bosszújának utolsó 2 pályáján alig tudtam megnézni, mi a challenge, illetve a megfelelő karakterosztályra váltani a minikitekhez, mert Sidious és Anakin is folyamatosan támadtak. Ide-oda ugrált a kép, néha meg szét is lőttek és ilyenkor kilépett az almenüből is, ahol voltam. Többször is túlment azon a fázison, ahol épp teljesíthető volt a challenge. Érthetetlen számomra, miért megy tovább live-ban a játék a menü alatt, miközben rengeteg dolgot kell itt csinálni. És az is érthetetlen, miért nincs restart lehetőség, csak a kilépés és újrabelépés egy pályába. A fentiek miatt rengetegszer elszalasztottam az elején a lehetőséget a challenge megcsinálására és ilyenkor majdnem 1 perc elmegy azzal, hogy restart lehetőség híján kilépek, ekkor végigmegy mind a 6 counter-en újra és újra, ahol csak egyesével lehet átugrani a lépéseket, majd a pályára való újrabelépés, a kötelező cutscene megnézése jön, áhh, baromi idegesítő... Szintén nagyon zavaró, hogy bossfightoknál követi a kamera a bosst és mindig felé fordul, így nem tudok elbóklászni és tök körülményes a minikitek begyűjtése... A fentiek miatt az utolsó két Sithek bosszúja pálya 100%-olása majdnem 1 órámba telt...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"