"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]
Amúgy itt panaszkodom, de ettől még nagyon addiktív és jó a játék, ilyen brutális kontent nem sok game-ben akad. A sztoripályák mondjuk jobban tetszettek a régi LEGO feldolgozásokban (kihívás, hossz és történetmesélés tekintetében is), itt láthatóan nem ezen volt a hangsúly, hanem a sandbox részen, az viszont elképesztőre sikerült. Megalkották a 9 mozifilm összes bolygójának minden helyszínét szabadon bejárhatóan, nem is kis méretben és ez ennek a játéknak a lényege. Két hónapja játszom és most vagyok még csak az előzménytrilógia maxolásának közelében. Az OT-be még bele sem kezdtem, pedig állítólag az sztori szempontból is sokkal jobb.
Nem fogom kibírni, és úgy megveszem majd, mint a *
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Elkezdtem összegyűjteni a golden shipeket, melyek közül egynek a Naboo Space-ben kell lennie, de fél óra lövöldözgetés után sem találtam sehol. Az a baj, hogy 3 űrcsata is van ezen a helyen, amik miatt rengeteg a távoli picit űrhajó, ráadásul a csaták azonnal újratermelődnek, így lehetetlen a terület megtisztítása. Így viszont tűt a szénakazalban esete. Youtube videokkal sem lettem okosabb. Tudsz segíteni ebben Shadow, hogyan lehet ráakadni?
A másik dolog, ami nagyon zavar most már, az az, hogy miért nem pauzálódik le a játék akkor, amikor a menüben tevékenykedem? A Sith-ek bosszújának utolsó 2 pályáján alig tudtam megnézni, mi a challenge, illetve a megfelelő karakterosztályra váltani a minikitekhez, mert Sidious és Anakin is folyamatosan támadtak. Ide-oda ugrált a kép, néha meg szét is lőttek és ilyenkor kilépett az almenüből is, ahol voltam. Többször is túlment azon a fázison, ahol épp teljesíthető volt a challenge. Érthetetlen számomra, miért megy tovább live-ban a játék a menü alatt, miközben rengeteg dolgot kell itt csinálni. És az is érthetetlen, miért nincs restart lehetőség, csak a kilépés és újrabelépés egy pályába. A fentiek miatt rengetegszer elszalasztottam az elején a lehetőséget a challenge megcsinálására és ilyenkor majdnem 1 perc elmegy azzal, hogy restart lehetőség híján kilépek, ekkor végigmegy mind a 6 counter-en újra és újra, ahol csak egyesével lehet átugrani a lépéseket, majd a pályára való újrabelépés, a kötelező cutscene megnézése jön, áhh, baromi idegesítő... Szintén nagyon zavaró, hogy bossfightoknál követi a kamera a bosst és mindig felé fordul, így nem tudok elbóklászni és tök körülményes a minikitek begyűjtése... A fentiek miatt az utolsó két Sithek bosszúja pálya 100%-olása majdnem 1 órámba telt...
A másik dolog, ami nagyon zavar most már, az az, hogy miért nem pauzálódik le a játék akkor, amikor a menüben tevékenykedem? A Sith-ek bosszújának utolsó 2 pályáján alig tudtam megnézni, mi a challenge, illetve a megfelelő karakterosztályra váltani a minikitekhez, mert Sidious és Anakin is folyamatosan támadtak. Ide-oda ugrált a kép, néha meg szét is lőttek és ilyenkor kilépett az almenüből is, ahol voltam. Többször is túlment azon a fázison, ahol épp teljesíthető volt a challenge. Érthetetlen számomra, miért megy tovább live-ban a játék a menü alatt, miközben rengeteg dolgot kell itt csinálni. És az is érthetetlen, miért nincs restart lehetőség, csak a kilépés és újrabelépés egy pályába. A fentiek miatt rengetegszer elszalasztottam az elején a lehetőséget a challenge megcsinálására és ilyenkor majdnem 1 perc elmegy azzal, hogy restart lehetőség híján kilépek, ekkor végigmegy mind a 6 counter-en újra és újra, ahol csak egyesével lehet átugrani a lépéseket, majd a pályára való újrabelépés, a kötelező cutscene megnézése jön, áhh, baromi idegesítő... Szintén nagyon zavaró, hogy bossfightoknál követi a kamera a bosst és mindig felé fordul, így nem tudok elbóklászni és tök körülményes a minikitek begyűjtése... A fentiek miatt az utolsó két Sithek bosszúja pálya 100%-olása majdnem 1 órámba telt...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:03
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [4]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]