"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga első benyomások [hozzászólások]
Hát sokszor annyira sztem nem egyértelműek és eléggé körbe kell nézni eldugott kapcsolókat találva, amiket be kell nyomni, vagy eldugott kódokat kutatva, vagy pl. az említett eldugott golden ship. A navigáció is sokszor rossz helyre visz és szintben nem ott van a kyber brick. A sztoriküldetések challenge-ei sztem azok, ahol a legkevésbé egyértelmű még a rumour feloldása után sem, hogy mire is gondolnak. Ezekhez azért sokszor néznem kell guide-ot. A legzavaróbb, hogy nem derül ki, a küldetés melyik fázisában kell csinálni és ezt rendre félreértem és teljesen máskor próbálkozom vele. Persze lehet vele haladni, de pepecselős sokszor.
Csak türelem kell hozzá, minden sztori-küldetést lehet újrázni, a világ meg szabadon bejárható, szóval csak türelem kell hozzá. Különösebben nem is nehéz és szinte mindig egyértelmű is mit kell csinálni a feladatoknál. Szinte
Egy achi volt, amihez utána kellett olvasnom (egyébként az is a legritkább a steam szerint), hogy lovagolj meg minden állatot. Van közte olyan, amit sztoriküldetésbe dugtak el
Egy achi volt, amihez utána kellett olvasnom (egyébként az is a legritkább a steam szerint), hogy lovagolj meg minden állatot. Van közte olyan, amit sztoriküldetésbe dugtak el

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Amúgy van missable trophy? Vagy grindelve platinázható?
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Hát én úgy álltam neki, hogy áhhh, 1150 kyber brick, biztos nem akarom kimaxolni, csak a sztorin megyek végig. Aha... 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ne viccelj, egyszer már bent volt a kosárban is.
Aztán eszembe jutott, hogy ipari mennyiségű pótolandó címem van. És győzött a józan ész. De meddig?
Aztán eszembe jutott, hogy ipari mennyiségű pótolandó címem van. És győzött a józan ész. De meddig?

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Amúgy itt panaszkodom, de ettől még nagyon addiktív és jó a játék, ilyen brutális kontent nem sok game-ben akad. A sztoripályák mondjuk jobban tetszettek a régi LEGO feldolgozásokban (kihívás, hossz és történetmesélés tekintetében is), itt láthatóan nem ezen volt a hangsúly, hanem a sandbox részen, az viszont elképesztőre sikerült. Megalkották a 9 mozifilm összes bolygójának minden helyszínét szabadon bejárhatóan, nem is kis méretben és ez ennek a játéknak a lényege. Két hónapja játszom és most vagyok még csak az előzménytrilógia maxolásának közelében. Az OT-be még bele sem kezdtem, pedig állítólag az sztori szempontból is sokkal jobb.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nem fogom kibírni, és úgy megveszem majd, mint a *
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Elkezdtem összegyűjteni a golden shipeket, melyek közül egynek a Naboo Space-ben kell lennie, de fél óra lövöldözgetés után sem találtam sehol. Az a baj, hogy 3 űrcsata is van ezen a helyen, amik miatt rengeteg a távoli picit űrhajó, ráadásul a csaták azonnal újratermelődnek, így lehetetlen a terület megtisztítása. Így viszont tűt a szénakazalban esete. Youtube videokkal sem lettem okosabb. Tudsz segíteni ebben Shadow, hogyan lehet ráakadni?
A másik dolog, ami nagyon zavar most már, az az, hogy miért nem pauzálódik le a játék akkor, amikor a menüben tevékenykedem? A Sith-ek bosszújának utolsó 2 pályáján alig tudtam megnézni, mi a challenge, illetve a megfelelő karakterosztályra váltani a minikitekhez, mert Sidious és Anakin is folyamatosan támadtak. Ide-oda ugrált a kép, néha meg szét is lőttek és ilyenkor kilépett az almenüből is, ahol voltam. Többször is túlment azon a fázison, ahol épp teljesíthető volt a challenge. Érthetetlen számomra, miért megy tovább live-ban a játék a menü alatt, miközben rengeteg dolgot kell itt csinálni. És az is érthetetlen, miért nincs restart lehetőség, csak a kilépés és újrabelépés egy pályába. A fentiek miatt rengetegszer elszalasztottam az elején a lehetőséget a challenge megcsinálására és ilyenkor majdnem 1 perc elmegy azzal, hogy restart lehetőség híján kilépek, ekkor végigmegy mind a 6 counter-en újra és újra, ahol csak egyesével lehet átugrani a lépéseket, majd a pályára való újrabelépés, a kötelező cutscene megnézése jön, áhh, baromi idegesítő... Szintén nagyon zavaró, hogy bossfightoknál követi a kamera a bosst és mindig felé fordul, így nem tudok elbóklászni és tök körülményes a minikitek begyűjtése... A fentiek miatt az utolsó két Sithek bosszúja pálya 100%-olása majdnem 1 órámba telt...
A másik dolog, ami nagyon zavar most már, az az, hogy miért nem pauzálódik le a játék akkor, amikor a menüben tevékenykedem? A Sith-ek bosszújának utolsó 2 pályáján alig tudtam megnézni, mi a challenge, illetve a megfelelő karakterosztályra váltani a minikitekhez, mert Sidious és Anakin is folyamatosan támadtak. Ide-oda ugrált a kép, néha meg szét is lőttek és ilyenkor kilépett az almenüből is, ahol voltam. Többször is túlment azon a fázison, ahol épp teljesíthető volt a challenge. Érthetetlen számomra, miért megy tovább live-ban a játék a menü alatt, miközben rengeteg dolgot kell itt csinálni. És az is érthetetlen, miért nincs restart lehetőség, csak a kilépés és újrabelépés egy pályába. A fentiek miatt rengetegszer elszalasztottam az elején a lehetőséget a challenge megcsinálására és ilyenkor majdnem 1 perc elmegy azzal, hogy restart lehetőség híján kilépek, ekkor végigmegy mind a 6 counter-en újra és újra, ahol csak egyesével lehet átugrani a lépéseket, majd a pályára való újrabelépés, a kötelező cutscene megnézése jön, áhh, baromi idegesítő... Szintén nagyon zavaró, hogy bossfightoknál követi a kamera a bosst és mindig felé fordul, így nem tudok elbóklászni és tök körülményes a minikitek begyűjtése... A fentiek miatt az utolsó két Sithek bosszúja pálya 100%-olása majdnem 1 órámba telt...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:03
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [4]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]