A Ferrari stratégiája ZS-kategóriás volt... Már vagy 15 kört lefutott a két Alpine keményen, de ők baszki feltesznek egy olyan gumit ami a jéggel egyenlő.
Ekkora blamát ember... Konzervatív gondolkodás eredménye ez... Leclerc és Sainz meg csak lesnek maguk elé.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.