28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
12 éve kint voltam a 0-6on, de nem bírtam nézni a lilák tombolását, a 4. gól után elhagytam a lelátót. Óriási szégyen volt.
Ez pedig most gyönyörű elégtétel, szintén a helyszínen volt szerencsém megtekinteni. A félidőben mindenki bizakodó volt, hogy meglesz a 6:0, de azért a második félidőben nem voltunk olyan meggyőzők. Szerencsére a csapat megadta végül a szurkolóknak az örömöt.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat