28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

quervo
quervo [2161]
Faterral néztem otthon, az első gólnál üvöltöttünk fel, aztán nagyon látszott, hogy nem egy liga a két csapat, szóval csak mosolyogva vettük tudomásul a gólokat 2-től 5-ig, de a hatodiknál csak kiszaladt a hangos kiáltás. Ez így tökéletesebb, mintha 7-0 vagy 8-0 lett volna, mert innentől nem mernek hatnullázni a városszéliek.
Pyrogate
Pyrogate [21953]
12 éve kint voltam a 0-6on, de nem bírtam nézni a lilák tombolását, a 4. gól után elhagytam a lelátót. Óriási szégyen volt.
Ez pedig most gyönyörű elégtétel, szintén a helyszínen volt szerencsém megtekinteni. A félidőben mindenki bizakodó volt, hogy meglesz a 6:0, de azért a második félidőben nem voltunk olyan meggyőzők. Szerencsére a csapat megadta végül a szurkolóknak az örömöt.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat