28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Szeretnék magamnak és subject17-nek egyaránt bant kérni. Számomra mehet a permban is, mert ezzel a provokátor seggfejjel én nem kívánok tovább itt egy levegőt szívni, így lelépek (amúgy sem való nekem jelenleg a fórumozás, ahogy ott is leírtam). Neki meg annyit adjatok, amennyit visszaolvasva a történteket gondoltok. Már ha van itt még moderátor egyáltalán. Rajta kívül mindenki mástól elnézést kérek a stílusomért, de ő már sokadszorra provokált és hozta ezt ki belőlem. Én is hibás vagyok, hülye voltam, de direkt sokadszori kérésem után sem állt le, én pedig nem tudom nem megvédeni magam, ha szándékosan nekem jönnek.

Az érintett topicot is meg lehet pucolni, ha gondoljátok, mert amit műveltünk a topicjában, méltatlan egy ilyen jó játékhoz. Elnézést és bocsánat, az intézkedést előre is köszönöm.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat