„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
És még nekem mondja a memóriazavart! Mikor azóta van itt mióta én (faszt régebb óta) és jól tudja mik mentek itt korábban / miért kaptak itt emberek kizárásokat! Ez egy lófasz egy semmi amin (és ahogyan) összekaptak és jön ezzel a drámázással??? Hát mi a fasz???
Ugye tudod, hogy ez egy olyan online fórum, ami afféle oázisként működik még, és nagyjából 10-15 ember ír ide, és máshol ez már nem nagyon megy? Miért is kellene innen kibannolni bárkit, vagy moderátori figyelmeztetést adni bármiért is?
Végigolvastam egyébként a vitát nagyjából úgy fél nap alatt, de rettentő fogalmi tévedésekben voltál végig, a személyeskedést pedig nem subject hozta be. Ennél sokkal direktebb és keményebb beszólások is vannak itt, ennyi nézeteltérés pedig kell is, mert abból voltak mindig is az értelmes viták.
Végigolvastam egyébként a vitát nagyjából úgy fél nap alatt, de rettentő fogalmi tévedésekben voltál végig, a személyeskedést pedig nem subject hozta be. Ennél sokkal direktebb és keményebb beszólások is vannak itt, ennyi nézeteltérés pedig kell is, mert abból voltak mindig is az értelmes viták.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Hát kettőnk közül ez esetben te küszködsz betegséggel, azon belül is memóriazavarral. Nem először és nem másodszor találtál meg te sem, bár tény, hogy utólagosan még nem kötöttél belém olyan témában, amihez közöd sem volt. Most már ezt is kipipálhatod.
Ha megkapom a permbant, amit kértem, akkor tényleg lépek, addig még hajrá, folytassátok csak a provokálást, hátha neked is befigyel egy kis moderátori figyelmeztetés még.
Ha megkapom a permbant, amit kértem, akkor tényleg lépek, addig még hajrá, folytassátok csak a provokálást, hátha neked is befigyel egy kis moderátori figyelmeztetés még.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
He? Te beteg vagy! Milyen évek óta meg milyen csatlós? 

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Nah, már vártam, mikor jelenik meg a másik jómadár is, aki subject társához hasonlóan évek óta folyton folyvást belém köt. Sajnálom, de elkéstél. A műsornak vége. Várjuk az illetékes moderátort, hogy lehúzza a függönyt. További jó szórakozást hű csatlósoddal, de sajnos mást kell a jövőben kipécéznetek magatoknak.


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Semmi extra..."valaki" mindenkit elküldött a kurva anyjába aki szerinte megérdemli és megfogadta hogy nem ír ide többet, de még 1 nappal később is folytatta önmaga démonaival a hadakozást...
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
"What the hell happened here?"
Teszem a mikróba a popcornt, addig küldjetek linket, mert nem láttam a helyzet vagy covid topikot pörögni, szóval nem tudom hol keressem!
Teszem a mikróba a popcornt, addig küldjetek linket, mert nem láttam a helyzet vagy covid topikot pörögni, szóval nem tudom hol keressem!

Man literally too angry to die
Jaja, olvassátok vissza, rettentő ember voltam megint. Amúgy mindegy, rakjatok ki ha akartok egy időre, majd jövök utána.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Szeretnék magamnak és subject17-nek egyaránt bant kérni. Számomra mehet a permban is, mert ezzel a provokátor seggfejjel én nem kívánok tovább itt egy levegőt szívni, így lelépek (amúgy sem való nekem jelenleg a fórumozás, ahogy ott is leírtam). Neki meg annyit adjatok, amennyit visszaolvasva a történteket gondoltok. Már ha van itt még moderátor egyáltalán. Rajta kívül mindenki mástól elnézést kérek a stílusomért, de ő már sokadszorra provokált és hozta ezt ki belőlem. Én is hibás vagyok, hülye voltam, de direkt sokadszori kérésem után sem állt le, én pedig nem tudom nem megvédeni magam, ha szándékosan nekem jönnek.
Az érintett topicot is meg lehet pucolni, ha gondoljátok, mert amit műveltünk a topicjában, méltatlan egy ilyen jó játékhoz. Elnézést és bocsánat, az intézkedést előre is köszönöm.
Az érintett topicot is meg lehet pucolni, ha gondoljátok, mert amit műveltünk a topicjában, méltatlan egy ilyen jó játékhoz. Elnézést és bocsánat, az intézkedést előre is köszönöm.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 12:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]