28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
Ezért nem fogom telefloodolni az összes topicot. Nyilván ti jót csámcsognátok, ha teljes crazy mode-ba átmennék és TamásBP-t játszanék mindenkit minden topicban elküldve a gecibe, de nem adom meg ezt az örömet nektek.

Felfogod, hogy pontosan ezt csinálod, és hogy mi nem élvezzük, hanem mocsok fárasztó vagy? Le volt zárva az egész ott is, itt is, fogd már be végre a szádat.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Barthezz
Barthezz [54711]
szerk.: Inkább kitöröltem, amit az előbb ideírtam, mert utólag megbántam volna. Ennyit nem ér meg. Bannoljatok, ne bannoljatok, most már leszarom és ez az utolsó hsz-em itt. Mindezt azért, mert be mertem írni, hogy az easy mode számomra egyenlő a cheat-tel, mást meg nem tartok annak, nah és? Tök szubjektív és kurvára nem fogalmi tévedés, meg logikai bukfenc, csak egy magánvélemény. De már mindegy, legyetek ti az okosabbak ebben, én meg azzal leszek az, hogy lépek...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Alapvetően a beszélgetés "idővonalában" volt vagy 5 breaking point ahol Barthezzt hagyni kellett volna (és hagyni lehetett volna), mert tudjuk, hogy ilyen. De a logikai önellentmondások tényleg zavaróak voltak, főleg a konkrétan tévesen használt szavak mellett, amitől tényleg baromság volt az egész.

Mindenki vegyen egy nagy levegőt, engedjük el a dolgot és lépjünk túl rajta (vagy hát igazából egy valakinek kell túllépnie rajta ). Ennyiért bárkire bannt vagy figyelmeztetést kérni elég fura nekem ezen a fórumon, ahol 10+ éve írogatnak egymásnak ugyanazok az emberek.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
És még nekem mondja a memóriazavart! Mikor azóta van itt mióta én (faszt régebb óta) és jól tudja mik mentek itt korábban / miért kaptak itt emberek kizárásokat! Ez egy lófasz egy semmi amin (és ahogyan) összekaptak és jön ezzel a drámázással??? Hát mi a fasz???

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ugye tudod, hogy ez egy olyan online fórum, ami afféle oázisként működik még, és nagyjából 10-15 ember ír ide, és máshol ez már nem nagyon megy? Miért is kellene innen kibannolni bárkit, vagy moderátori figyelmeztetést adni bármiért is?

Végigolvastam egyébként a vitát nagyjából úgy fél nap alatt, de rettentő fogalmi tévedésekben voltál végig, a személyeskedést pedig nem subject hozta be. Ennél sokkal direktebb és keményebb beszólások is vannak itt, ennyi nézeteltérés pedig kell is, mert abból voltak mindig is az értelmes viták.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Barthezz
Barthezz [54711]
Hát kettőnk közül ez esetben te küszködsz betegséggel, azon belül is memóriazavarral. Nem először és nem másodszor találtál meg te sem, bár tény, hogy utólagosan még nem kötöttél belém olyan témában, amihez közöd sem volt. Most már ezt is kipipálhatod.

Ha megkapom a permbant, amit kértem, akkor tényleg lépek, addig még hajrá, folytassátok csak a provokálást, hátha neked is befigyel egy kis moderátori figyelmeztetés még.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
He? Te beteg vagy! Milyen évek óta meg milyen csatlós?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Barthezz
Barthezz [54711]
Nah, már vártam, mikor jelenik meg a másik jómadár is, aki subject társához hasonlóan évek óta folyton folyvást belém köt. Sajnálom, de elkéstél. A műsornak vége. Várjuk az illetékes moderátort, hogy lehúzza a függönyt. További jó szórakozást hű csatlósoddal, de sajnos mást kell a jövőben kipécéznetek magatoknak.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Semmi extra..."valaki" mindenkit elküldött a kurva anyjába aki szerinte megérdemli és megfogadta hogy nem ír ide többet, de még 1 nappal később is folytatta önmaga démonaival a hadakozást...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

MattMatthew
MattMatthew [11913]
"What the hell happened here?"
Teszem a mikróba a popcornt, addig küldjetek linket, mert nem láttam a helyzet vagy covid topikot pörögni, szóval nem tudom hol keressem!

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat