Alapvetően a beszélgetés "idővonalában" volt vagy 5 breaking point ahol Barthezzt hagyni kellett volna (és hagyni lehetett volna), mert tudjuk, hogy ilyen. De a logikai önellentmondások tényleg zavaróak voltak, főleg a konkrétan tévesen használt szavak mellett, amitől tényleg baromság volt az egész.
Mindenki vegyen egy nagy levegőt, engedjük el a dolgot és lépjünk túl rajta (vagy hát igazából egy valakinek kell túllépnie rajta

). Ennyiért bárkire bannt vagy
figyelmeztetést kérni elég fura nekem ezen a fórumon, ahol 10+ éve írogatnak egymásnak ugyanazok az emberek.
A kibaszás társas játék, sose feledd.