28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Az tényleg az, anno az 5s, 6s is csinálta, és az X is többször megtette
Dino: köszi, kíváncsi vagyok lesz-e valami
subject17
subject17 [7046]
Érdekes, rendszeresen vagyok telefonról én is (12 Mini, naprakész IOS, Safari), és sose fordult ilyen elő. (De anno SE Gen1 alatt sem.)

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Lovi Tommy
Lovi Tommy [8084]
Helyzet #156376-t törölnétek pls?

Egyébként Iphone-on 3-4. alkalommal fordul elő, ha tagolom bekezdésekkel a szöveget, akkor csak az első bekezdés marad meg. Ga szerkesztem, akkor is úgy működik ha bemásolom a szöveget.
Szeribted ezzel tudsz valamit kezdeni Dino?

Vissza

Fórumszabályzat