Nekem kellett a 4. kép és az alá írt segítség, így már beugrott és szerencsére
emlékeztem a címére is. Szóval ez egy keresés nélküli találat volt részemről is. Anno szemezgettem vele elég sokat, sajnos pont a lehúzó kritikák miatt nem került sor a kipróbálására (elég nagy mindig a listám, bőven több játékkal, mint amire ténylegesen időm van, így ha valamiről felemás vagy lehúzó kritikák jönnek ki, akkor leveszem a listámról.) Hozzáteszem, a harcrendszert kritizálták leginkább, nekem az a gyengém az ilyen játékokban és a platformer / ügyességi / logikai részek az erősségeim. Szóval ha azt olvasom, hogy az amúgy is gyengepontom még idegesítőbb a rossz irányítás miatt, akkor az nálam azonnal skip. A Plague Tale 2. részét is emiatt függesztettem fel végül, bár azt a sztori miatt be szeretném fejezni, csak mindig tologatom, mert semmi kedvem egy újabb idegesítő arénaharchoz.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"