28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Hát igen, a harc az valóban nem volt túl jó, 1-2 bossfight kiidegelt anno. Mondjuk lehet, nem bill + egérrel kellett volna nekiállni szerencsétlenkedni. De a harcokért minden más bőven kárpótolt, Neo-Párizs miliője jól működött, és az egésznek volt egyfajta franciás sci-fi beütése, mint mondjuk az Ötödik elemnek. Rajta van az "egyszer újra kéne játszani" listámon (szigorúan kontrollerrel), ami azért mostanra van olyan tekintélyes, mint a "sima" backlogom.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Barthezz
Barthezz [54711]
Nekem kellett a 4. kép és az alá írt segítség, így már beugrott és szerencsére emlékeztem a címére is. Szóval ez egy keresés nélküli találat volt részemről is. Anno szemezgettem vele elég sokat, sajnos pont a lehúzó kritikák miatt nem került sor a kipróbálására (elég nagy mindig a listám, bőven több játékkal, mint amire ténylegesen időm van, így ha valamiről felemás vagy lehúzó kritikák jönnek ki, akkor leveszem a listámról.) Hozzáteszem, a harcrendszert kritizálták leginkább, nekem az a gyengém az ilyen játékokban és a platformer / ügyességi / logikai részek az erősségeim. Szóval ha azt olvasom, hogy az amúgy is gyengepontom még idegesítőbb a rossz irányítás miatt, akkor az nálam azonnal skip. A Plague Tale 2. részét is emiatt függesztettem fel végül, bár azt a sztori miatt be szeretném fejezni, csak mindig tologatom, mert semmi kedvem egy újabb idegesítő arénaharchoz.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat