28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GG - GameGuess játék



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Dehogy is. Az első rész teljesen egyjátékos (egy fonál van csak), a másodiknál is csak opció a coop. Én egymagam játszottam végig, ilyenkor mindkét fonalat én irányítom és váltani lehet köztük Lost Vikings módra. Illetve sokszor össze is lehet fonódni, mint az első képen és akkor meg egy karaktert kell irányítani. A coop csak egy opció, nem úgy, mint az It Takes Two esetében, ami éppen ezért maradt ki nálam is örök magányos farkasként játszva.

Az acsikat végig tudod előre nézni, sztem az is mind teljesíthető, de azért már ne hagyd ki, mert teszem azt a 28 acsiból egy csak coop-pal szerezhető meg.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Na de várj, ez nem teljes egészében coopra épül? Nekem azok kiesnek, pedig van egy-kettő ami még érdekelne is. Még achik miatt is csak ritkán szánom rá magam, hogy multizzak valamiben...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Barthezz
Barthezz [54711]
Pedig legalább az első részt megérné végigjátszanod. A második nekem kissé csalódás volt, a sztorija nagyon nem stimmelt és ezek a füstszörnyek sem jöttek be, ahogy a challenge részt is frusztrálóvá tették. De az első rész a történetével együtt egy igazi gyöngyszem. És nem is hosszú, pár óra alatt a végére érnél 100%-os teljesítéssel is.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Nekem is meglett elsőre, pedig ez egy olyan játék, amivel soha nem fogok játszani. Én azért nyomtam a SPOILER
kettőre, mert az egyből anno láttam streamet és úgy emlékeztem az csúnyább
.
Néha kell ilyen is, a tegnapi annyira távol állt tőlem, hogy az első két képből még valami animás cuccra vagy sims klónra tippeltem volna.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Barthezz
Barthezz [54711]
Végre! A mai elsőképes lett. Egyedül azon törtem a fejem, hogy melyik rész lehet a kettő közül, de a képet jobban megnézve ez is egyértelművé vált.

SPOILER
Ott van ugyanis a kék fonál a pirosban.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat