28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Outlaws



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Divisionben is szaladgált a copfos agent a promókban aztán mégse volt rendes sztori és főkarakter. Úgy tűnik ez tényleg rendes single játék viszont az ubisoft openworld egy kicsit aggasztó.

Korszaktól csak azért kéne megszabadulni mert már mindent láttunk. Első reakcióm az volt, hogy ez "we have R1 at home". Stormtrooper persze jó a guilt-free gyilkolásra, de akkor legalább tették volna a Return utánra. Vagy valahova a ST közelébe. Esetleg még a HR, survivor alapján (játékban) érdekes setting lenne.
subject17
subject17 [7046]
Gyanítom, hogy singleplayer lesz, a nevesített főhős miatt.

Amúgy egyetértek, ki kéne lépni a Skywalker érából.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

davkar9
davkar9 [11521]
Ez most micsoda, rendes single játék (fallen order pisztollyal) vagy valami sw division?

Viszont a kurvaélet, engedjék már el végre ezt a rohadt OT korszakot...
subject17
subject17 [7046]
Reveal Trailer

Holnap pedig gameplay. Ahh nagyon úgy tűnik, hogy ez az lesz, amit szeretnék!

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Vissza

Fórumszabályzat