Korszaktól csak azért kéne megszabadulni mert már mindent láttunk. Első reakcióm az volt, hogy ez "we have R1 at home".

Stormtrooper persze jó a guilt-free gyilkolásra, de akkor legalább tették volna a Return utánra. Vagy valahova a ST közelébe. Esetleg még a HR, survivor alapján (játékban) érdekes setting lenne.