Nekem még egy MW2 szintű játékkal sem lenne semmi bajom évente (azért a MW2019-es színvonal sajnos csak álom), de ez húgylé.
A multi és a zombimód viszonylag fun, de az a pofátlanság definíciója, amit kampányként ideszartak, plusz a multinál is csak felújított klasszikus térképek vannak, szóval hagyjuk is...
Szóval ez nem fokozatos, egyre pofátlanabb romlás, hanem egy teljesen hirtelen, már-már Activision esetében is érthetetlen megzuhanás.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status