28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
Eza kommented azért tényleg nagyon mellé. Ez codhoz mérten is gyalázatos, tényleg egy letölthető tartalomnak induló dolgot adtak ki teljes játékként, és ez tökéletesen érződik is.

Nekem még egy MW2 szintű játékkal sem lenne semmi bajom évente (azért a MW2019-es színvonal sajnos csak álom), de ez húgylé.

A multi és a zombimód viszonylag fun, de az a pofátlanság definíciója, amit kampányként ideszartak, plusz a multinál is csak felújított klasszikus térképek vannak, szóval hagyjuk is...

Szóval ez nem fokozatos, egyre pofátlanabb romlás, hanem egy teljesen hirtelen, már-már Activision esetében is érthetetlen megzuhanás.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

nyomi
nyomi [7258]
Borzaszto egyszeru a keplet, sot, tok ugyanaz, mint a magyar politika. Ha a jatekosok (szavazok) minden evben (negyevente) hajlandok ugyanazt a szart (fideszt) megvasarolni (megvalasztani) teljes aron (ketharmaddal), akkor ne csodalkozzunk, hogy nem lesz jobb semmi, sot egyre pofatlanabbak is velunk. A problema nem az activisionnel van, hanem velunk, fogyasztokkal. Bocs a hasonlatert, nem szeretnek politikarol vitazni, csak annyira eros parhuzamot latok ebben…

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat