28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7046]
Egy hirtelen zuhanás hogy tarthatna tíz éve? Kizárólag a reboot Modern Warfare szálat néztem épp.

Viszont ha a nagy képet nézzük - MW2019 egy nagyon kiemelkedő rész az egész sorozatban, és bár nekem sok Black Ops kimaradt, összességében azok is dicsért epizódok. Volt pár valóban lehúzott rész az általad említett idő körül, de az MW3 minősége semmiképp sem egy régi negatív tendencia része, sokkal inkább egy azután ébredt "új remény" undorító kihasználása.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

nyomi
nyomi [7258]
szerinted mellé, szerintem nem... én nem látom annyira hirtelennek ezt a minőségbeli zuhanást, már jó 10 éve tart, nálam akkortájt kezdődött, hogy nem veszek cod játékot. az új MW-vel tettem egy kivételt, de azt is csak leárazva vettem meg valami 8k körül, MW2-ért max 5k-t fogok adni, az se érdekel ha 2030ig kell várni rá. MW3-ra meg... hehe

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat