A Szétb*sz az ideg topicban tök normálisan megfogalmazott, logikus és érthetően felépített véleményemre elkezdtek többen is alpári, személyeskedő, a Dome szellemiségéhez nem méltó, trash reality szintű stílusban reagálni (Molyember, Raistlin666). Sajnos utóbbi már nem először állt belém, így én is elvetettem a sulykot a viszontválaszommal, amiért elnézést kérek. Kérem a beszélgetésfolyamot töröljétek, mielőtt elszabadulnak az indulatok, valamint osszátok ki a szükséges figyelmeztetéseket. Köszönöm!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"