28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Ha patreonon támogatod a dome-ot akkor extra feture-nek megkapod a "bögyömben van" számlálót és a hsz-ek mellett jelzi, hogy hanyadik húzása volt ez az illetőnek!

Man literally too angry to die

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Van ilyen kis excel táblácskád is arról ki hányszor kötött beléd (szerinted természetesen teljesen jogtalanul)?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Barthezz
Barthezz [54711]
A Szétb*sz az ideg topicban tök normálisan megfogalmazott, logikus és érthetően felépített véleményemre elkezdtek többen is alpári, személyeskedő, a Dome szellemiségéhez nem méltó, trash reality szintű stílusban reagálni (Molyember, Raistlin666). Sajnos utóbbi már nem először állt belém, így én is elvetettem a sulykot a viszontválaszommal, amiért elnézést kérek. Kérem a beszélgetésfolyamot töröljétek, mielőtt elszabadulnak az indulatok, valamint osszátok ki a szükséges figyelmeztetéseket. Köszönöm!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat